Naši práci už přece znáte – jen jste si asi neuvědomili, že je právě od nás.

Spak má šmak

Další náš oblíbený klient je značka Spak. Jsme hrdí, že jsme mohli vytvořit nový design, který se postupně zapracovává do veškerých materiálů, včetně sociálních sítí.

Kavalier

Sklo, které vydrží extrémní teploty? To je produkt i klient, o kterém by mohl snít leckterý kreativec. Epické vizuály vznikly ze spolupráce s akademickým malířem Jiřím Křivánkem.

ČMSS

Hypotéky, spoření a další finanční produkty jsou relativně složité na vysvětlení. Právě proto je ideální mít přesně takové materiály, které budou přehledně a srozumitelně prodávat celé portfolio.

Weber

Weber, ikona mezi grily a příslušenstvím, je náš dlouhodobý klient. Již roky pro Weber vytváříme různé grafické materiály, letáky, tiskovou reklamu, outdoor,  produktové katalogy i online kampaně.

TRAUBI soda

Brandovaná zábava. Hodně se o ní mluví, ale ne všechno se nakonec podaří uskutečnit. V Karlovarských mineralních vodách se ale marketingových novinek nebojí.

Staropramen

V roce 2019 uplynulo 150 let od svého založení Smíchovského pivovaru.  A protože se na Smíchově pivo pije jen správně vychlazené, připravili jsme pro klienta Staropramen soutěž o mrazivé ceny.

NOARK

Brát věci s nadhledem a humorem – to je vlastnost, která se cení nejen u lidí… a naše dvojice trochu popletených elektrikářů s jejich úsměvnými vhledy nás vtáhne do tématu přesně takovým způsobem.

SMS Finance

Často se stává, že značky na sociálních sítích mají kvalitní obsah, který ale nemá kvalitní formu. Ale stejně jako ve všech ostatních komunikačních kanálech.