Vítejte v Yashice

Věříme, že abyste jako agentura mohli dělat skvělou práci, musíte osobně poznat i práci svých partnerů. Protože detailní znalost klientského byznysu je základem pro brilantní strategii a nalezení trefného insightu. A hlavně musíte mít svoji práci rádi. Přesvědčte se sami, že to my skutečně máme. V našich specializovaných centrech jsou k dispozici profesionálové zajišťující komplexní reklamní servis, osobně, již více než čtvrt století.

Lokální síť: 5 kanceláří pro lepší servis – přímo u klienta.
Know how na mezinárodní úrovni a bezkonkurenčně osobní přístup.

HISTORIE

Dva patrioti z Třebíče zakládají grafické studio v r. 1992. Už tehdy ke všem klientům přistupovali velice osobně a i to je důvod, proč se Yashica stále rozrůstá dodnes. Ze studia záhy vyrostla full-servisová reklamní agentura, která si nezadá ani s těmi největšími hráči na trhu. Jasně, když něco děláte srdcem, je to vidět.

5 KANCELÁŘÍ

V duchu našeho hesla „Yashica osobně“ jsme otevřeli pobočky tam, kde to dávalo největší smysl, abychom vám skutečně mohli být co nejblíže. Každá pobočka je navíc specializovaná tak, abychom pod vedením jednoho accountského týmu mohli vašim značkám nabízet co nejširší portfolio našich služeb.

SLUŽBY

Vytvoříme vám klasickou nadlinkovou komunikaci, design, ale i méně obvyklé projekty jako brandovanou zábavu. Nechte se strhnout zážitky na našich eventech nebo se na nás spolehněte při tvorbě obsahu pro sociální sítě a jejich správě. A co když potřebujete jenom najít ty správné reklamní předměty? Žádný problém!