25 let společnosti TEDOM

V roce 2016 slavila společnost TEDOM 25 let působení na trhu. Za tímto účelem se společnost rozhodla uspořádat velkolepou oslavu, kterou s radostí zajistila naše reklamní agentura YASHICA. Jednalo se o kompletní zajištění akce.

TEDOM_yashica_event

Akce byla určena pro zaměstnance společnosti TEDOM, zúčastnilo se jich kolem 200. Místem konání byl areál společnosti TEDOM ve Výčapech na Vysočině. Na nás bylo připravit catering, technické zázemí a doprovodný, zábavní program.

TEDOM_-_0406

Technické zázemí bylo opravdu rozmanité. Využili jsme nejen zvukovou a světelnou aparaturu, ale i stany, které také naleznete v nabídce YASHICA. Doprovodný, zábavní program se skládal z akrobatické show, na místě byl k dispozici i fotokoutek. O hudební požitek se postaraly kapely Meteor a Queenmania.

TEDOM_-_0267

Večer vyvrcholil nádherným ohňostrojem od společnosti YASHICA, který byl výročním dárkem a také poděkováním společnosti Tedom za dlouholetou spolupráci s naší reklamní agenturou. Zákazník byl s průběhem akce nadmíru spokojený. A co vy, chystáte akci? Napište nám, rádi vám s ní pomůžeme.

TEDOM_-_0504