Oracle VIP summit – Slovakiaring

Pro klienta Oracle jsme pořádali každoroční VIP summit na Slovensku.

Event akce ORACLE

 

Tento rok jsme tuto akci navrhli uspořádat na Slovakia Ringu blízko Bratislavy. Pro vytvoření příjemné atmosféry jsme konferenční místnost upravili do stylu horské chaty se všemi potřebnými doplňky včetně saní, běžek i živých jehličnatých stromků.

Celá akce začínala prezentací společnosti a představením nového řešení, které společnost Oracle nabízí svým klientům. Dále navazoval oběd a odpolední zajímavý program. Součástí akce byl i balíček reklamních předmětů, které podtrhovaly brand firmy.

029-IMG_6482

Atraktivní odpolední program začal školou smyku pod vedením zkušených jezdců ze slovenského okruhu. Cílem bylo seznámit klienty s krizovými situacemi, s nimiž se na svých cestách mohou setkat.

238-IMG_0218

Po návratu byl připravený coffee break, a po něm byli klienti odvezeni na venkovní offroad centrum, kde se mohli projet na speciální trati v offroadových autech přes připravené překážky.

IMG_0397

Celý venkovní program byl doplněn o ledový bar s drinky z ledových sklenic a také o tesání ledových soch, kde si mohl každý vytesat svůj vlastní Oracle Cloud.

IMG_0314

O kompletní zajištění eventu, včetně veškerého programu, občerstvení a produkce v místě konání, se postarala reklamní společnost YASHICA s.r.o.

024-IMG_6449

Máte také v plánu uspořádat nezapomenutelný event pro vaše zaměstnance, nebo obchodní partnery? Obraťte se na nás, rádi splníme všechna vaše přání.