Show Truck Yashica: Srdce každého truckera zajásá

Občas se i Vám určitě stane, že ačkoli nejste vyznavačem jistého druhu sportu či umění, rádi se zastavíte a díváte se na něj s velkou zálibou a chutí. Obdobná věc se může stát i člověku plně neholdujícímu motorismu. Člověku, který není tělem i duší kamioňák nebo i člověku, který se účastní silničního provozu jen v roli chodce. Moc často se nestává, že na našich silnicích potkáte klasický americký truck a právě na to se mohou těšit od letošního začátku roku všichni lidé z Třebíče a okolí.

Show truck Yashica

Reklamní společnost YASHICA posouvá své nabídkové portfolio zase o kus dál a pořídila do své automobilové stáje americký tahač značky Freightliner FLD 120 XL Classic se speciálním „promo“ návěsem. Návěs sám o sobě může sloužit na jakékoli street promotion a roadshow akci jako prezentační stánek, informační kancelář či mobilní pódium. Jeho využití ovšem najdeme klidně i na firemních akcích, použít se dá i jako zázemí či salónek pro VIP hosty nebo jen jako pojízdný reklamní poutač. Vnitřní vybavení návěsu lze libovolně a plně dle konkrétního přání klienta uspořádat, vybavit např. LED obrazovkou, vlajkami, tematickým nábytkem, speciálními reklamními stojany apod. Samozřejmostí u takovýchto vozidel je kvalitní ozvučení a osvětlení, plně vybavená mobilní kuchyň, či topení a klimatizace. 

Samotný tahač určitě brzy využije velký fanda jako své svatební vozidlo anebo jej uvidíme při různých akcí, kde bude možnost se v něm i svézt.

Freightliner FLD 120XL Classic
Motor: Caterpillar C12
Objem: 11946cm³
Výkon: 430 ky

Více informací:
David Kašpar
M: kaspar@yashica.cz
T: 602 702 803