Hravá identita společnosti iMi Partner z naší dílny

Se společností iMi Partner máme za sebou několik společných projektů a za tu dobu jsme se dokázali naladit na stejnou kreativní vlnu. Tohle byl jeden z hlavních důvodů, proč se v iMi rozhodli do klání o novou korporátní identitu přizvat i nás.

V zadání nového firemního stylu bylo formulováno pouze pár představ o tom, co má vyjadřovat: dynamiku rozvoje společnosti iMi nebo sebevědomí vyplývající z pozice lídra na trhu. Tuto volnost jsme brali jako výhodu, která nás dopředu nesvazovala do těsných mantinelů.

Nakonec se klient rozhodl pro jeden z našich návrhů, který vidíte před sebou a to z několika důvodů. Ten hlavní nebyl podle nás racionální, ale spíš pocitový: nový styl musí prostě „sednout“ jako dobré oblečení. Nikde nesmí nic tlačit a všechno musí padnout jako druhá kůže. Od začátku jsme měli na paměti, že na straně klienta sedí lidé, kteří si svoji firmu pečlivě vystavěli od základů a jsou s ní absolutně sžití a právě oni musí mít pocit, že nový háv jim sedí jako ulitý. Dalšími faktory, které rozhodly ve prospěch právě tohoto návrhu, jsou jeho originalita a nezaměnitelnost. A v neposlední řade také variabilita a neuvěřitelná hravost, co nás těší možná nejvíc.

imi_boxes

imi_construction

imi_creativity

imi_fabia_visu

imi_free-ipad-mockup

imi_Rubber Stamp  MockUp 2

Blank basic stationery. Letterhead flat, business card, envelope

imi_Window Signage Mock-Up

Y_web_slider_IMI_CID_1